2018 yılı ortalarında  hobi ve birazda ihtiyaçlardan sebeb olarak başladığım ve girdiğim bir sektördü, amacim hem canımın sıkıntısını gidermek, hemde evime ufakta olsa katkı saglamakti. Sermaye olarak 100 Solingen Marka meyve bıçağıni borç bularak almıştım. Bu sayede adım atmış oldum. Sektörde bir zaman sonra tanıştığım Pella Bezlerini Satma Karari aldım ve 20 adet bez ile bismillah dedik . Tabiki 20 50 oldu 50 100 oldu 100 200 oldu ve bu firmanın Bayilesmeye gittiği  süreçte 2021 yılında  dikkatlerini çekti ve Konya ve Karaman Ana Bayiliği ve Genel Dagiticiligi teklif edildi , bende marka için elimden geldiğince hizmette sınır tanımadım  ve markayı hem güzel tanıtıp temsil ettim ki bu sayede yanında bir çok ürününde toptancısı ve piyasada sözü geçen bir satıcı  haline geldim.
2023 yılında Pella markası sahibesi Atiye TÜRKAL hanım efendi tatafindan Pella Markası Türkiye Distribütörü Görevine getirildim.  Tabiki bu beni daha da kamçıladı her  zaman Pella markasının daha ileri gitmesi için elimden geleni yaptım ve yapiyorum.
Bundan sonra ki hedefim şimdiye kadar olduğu gibi evde satış yapan  bayanların hayatına dokunmak onlara destek gerekirse satış koçu olarak onlarla beraber öncelikle Pella markasını daha yukarıya taşımaktır.
Hedef ve hizmet politikam her zaman için kaliteli ürün ve memnun müşteridir ve bu şekilde  hizmet vermekteyim....
Beni tercih eden bütün müşterilerimde bunu çok iyi bilir...
Son olarak okuyan herkese tavsiyem özellikle yeni başlayanlar hiç bir zaman yapamam demesin çünkü insanın istediğinde yapamayacağı ve basaramayacağı hiç bir şey yoktur eğer birşeyi başarmak istiyorsanız sonuna kadar isteyin ve sabredin inanın bir gün başarmış olursunuz. Saniyormusunuz siz ben hiç zorlukla karşılaşmadım aksine ilk basladigimda bezde mi satılır bundan para kazanılır mı diyenler şimdi bizde satabilirmiyiz diye soruyorlar, çok iyi satış yaptığımı kendini bana rakip görenler tarafından ağır ithamlar oldu ama duymazdan gelip ben işime baktım ve bu hale geldim, sakın yılmayın ...

Bu arada ben bunları yaparken bana sonuna kadar destek olup her zaman yanımda olan eşim M.Sadettin Yüksel e de teşekkürü borç bilirim o Ayşenur Yüksel in arkasındaki güçtü çünkü .

Beni tercih eden etmeyen Herkese Teşekkür ederim .

Ayşenur Yüksel

İşletmeniz için kaliteli hizmetimizi almak ister misiniz?